15.6″ (1920×1080) IPS 144Hz/ AMD Ryzen 7 7435HS (3.1 – 4.5 GHz) 8 cores/ 32GB DDR5/ SSD 2TB/ NVIDIA GeForce RTX4060 8GB GDDR6/ Windows 11/ Black
-
Доставка
15.6″ (1920×1080) IPS 144Hz/ AMD Ryzen 7 7435HS (3.1 – 4.5 GHz) 8 cores/ 32GB DDR5/ SSD 2TB/ NVIDIA GeForce RTX4060 8GB GDDR6/ Windows 11/ Black
| Термін замовлення |
5 діб |
|---|
Кур'єр Нової Пошти доставить за вказаною адресою
1-3 Дні
Від 100 грн.
| Бренд | ASUS |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7435HS (3.1 – 4.5 GHz) 8 Cores |
| Пам’ять | 32GB DDR5 |
| Жорсткий диск | 2TB SSD |
| Дисплей | 15.6″ IPS (1920×1080) 144Hz |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4060, 8GB GDDR6 |
| Бездротові з’єднання | Wi-Fi 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| Порти | 2 x USB 3.13.2 Gen 1 (Type-C) / 3 x USB 3.13.2 Gen 1 (Type-A) / 1 x HDMI / 1 x 3.5 mm Headphone-Microphone Jack |
| Кардрідер | немає |
| Web-камера | HD 720P |
| Операційна система | Windows 11 |
| Бренд |
Asus |
|---|---|
| Серія ноутбука |
TUF Gaming A15 / F15 |
| Клас ноутбука |
Ігровий (Gaming) |
| Країна виробник |
Китай |
| Гарантія |
12 місяців |
| Модель процесора |
Ryzen 7 7435HS |
|---|---|
| Виробник процесора |
AMD |
| Серія процесора |
AMD Ryzen 7 |
| Кількість ядер процесора |
8-ядерний |
| Сенсорний екран |
Ні |
|---|---|
| Тип матриці |
IPS |
| Роздільна здатність |
1920×1080 (Full HD) |
| Частота оновлення екрану |
144Hz |
| Яскравість екрана |
До 300 ніт |
| Об'єм оперативної пам'ять |
32 GB |
|---|---|
| Тип пам'яті ОЗП |
DDR5 |
| Об'єм накопичувача |
2 TB |
| Модель відеокарти |
NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|---|
| Тип відеокарти |
Дискретна |
| Об'єм відеопам'яті |
8GB |
| Інтерфейси підключення |
HDMI 2.1 ,LAN (RJ45) ,USB 3.2 Gen 1 ,USB Type-C |
|---|
| Операційна система |
Windows 11 |
|---|---|
| Кількість USB-C портів |
2 порти |
| Підтримка Thunderbolt |
Ні |
| Кількість HDMI портів |
1 порт |
| Підтримка Ethernet (RJ-45) |
Так |
| Роздільна здатність камери |
до 2 Мп (Full HD / 1080p) |
| Підсвітка клавіатури |
Так |
| Колір |
Чорний |
| Матеріал корпусу |
Пластик |
| Автономність (час роботи) |
1.5–3 години |
|---|---|
| Ємність акумулятора (Вт·г) |
80–95 Вт·год |
| Потужність зарядки |
80–120 Вт (Ультрашвидка) |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Запитань ще немає.
Щоб запитати, Увійдіть
Ще немає аккаунту?
Створити аккаунт
Відгуки
Очистити фільтриВідгуків немає, поки що.