14″ OLED (2880×1800) 120Hz Touchscreen/ Intel Core Ultra 7 268V (2.2 – 5.0 GHz) 8 cores/ 32GB LPDDR5X/ SSD 1TB/ Intel Arc Graphics 140V/ 64W Battery/ Windows 11/ Dark Blue
-
Доставка
Безкоштовна
14″ OLED (2880×1800) 120Hz Touchscreen/ Intel Core Ultra 7 268V (2.2 – 5.0 GHz) 8 cores/ 32GB LPDDR5X/ SSD 1TB/ Intel Arc Graphics 140V/ 64W Battery/ Windows 11/ Dark Blue
110990,00 ₴
| Термін замовлення |
1-3 дні |
|---|
Кур'єр Нової Пошти доставить за вказаною адресою
1-3 Дні
Від 100 грн.
| Бренд | HP |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 268V (2.2 – 5.0 GHz) 8 cores |
| Пам’ять | 32GB LPDDR5X |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Дисплей | 14″ OLED (2880×1800) 120Hz Touchscreen |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics 140V |
| Бездротові з’єднання | Wi-Fi 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| Порти | 3 x USB 4.0 / 1 x USB 3.13.2 Gen 1 (Type-A) / 1 x HDMI / 1 x 3.5 mm Headphone-Microphone Jack |
| Кардрідер | Немає |
| Web-камера | FHD 1080p |
| Операційна система | Windows 11 |
| Бренд |
HP |
|---|---|
| Серія ноутбука |
Omnibook |
| Клас ноутбука |
Для роботи та бізнесу |
| Країна виробник |
Китай |
| Гарантія |
12 місяців |
| Модель процесора |
Intel Core Ultra 7 268V |
|---|---|
| Виробник процесора |
Intel |
| Серія процесора |
Intel Core Ultra 7 |
| Кількість ядер процесора |
8-ядерний |
| Сенсорний екран |
Так |
|---|---|
| Тип матриці |
OLED |
| Роздільна здатність |
2880×1800 (3K) |
| Частота оновлення екрану |
120Hz |
| Яскравість екрана |
300–500 ніт |
| Об'єм оперативної пам'ять |
32 GB |
|---|---|
| Тип пам'яті ОЗП |
LPDDR5X |
| Об'єм накопичувача |
1 TB |
| Модель відеокарти |
Intel Arc Graphics 140V |
|---|---|
| Тип відеокарти |
Інтегрована |
| Об'єм відеопам'яті |
Використовує ОЗП |
| Інтерфейси підключення |
1 x HDMI ,Type C ,USB 3.2 Gen 1 |
|---|
| Операційна система |
Windows 11 |
|---|---|
| Кількість USB-C портів |
3 порти |
| Підтримка Thunderbolt |
Так |
| Кількість HDMI портів |
1 порт |
| Підтримка Ethernet (RJ-45) |
Так |
| Роздільна здатність камери |
4 Мп – 8 Мп (2K / 4K Video) |
| Підсвітка клавіатури |
Так |
| Колір |
Синій |
| Матеріал корпусу |
Пластик |
| Автономність (час роботи) |
3–5 год |
|---|---|
| Ємність акумулятора (Вт·г) |
60–75 Вт·год |
| Потужність зарядки |
45–67 Вт (Надшвидка) |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Запитань ще немає.
Щоб запитати, Увійдіть
Ще немає аккаунту?
Створити аккаунт
Відгуки
Очистити фільтриВідгуків немає, поки що.