16” (1920×1200) IPS 60Hz/ Intel Core Ultra 7 255U (2.0 – 5.2 GHz) 12 cores/ 24GB LPDDR5X/ SSD 1TB/ Intel Iris Xe Graphics/ 56W Battery/ Windows 11/ Sky Blue
-
Доставка
Безкоштовна
16” (1920×1200) IPS 60Hz/ Intel Core Ultra 7 255U (2.0 – 5.2 GHz) 12 cores/ 24GB LPDDR5X/ SSD 1TB/ Intel Iris Xe Graphics/ 56W Battery/ Windows 11/ Sky Blue
59090,00 ₴
| Термін замовлення |
1-3 дні |
|---|
Кур'єр Нової Пошти доставить за вказаною адресою
1-3 Дні
Від 100 грн.
| Бренд | HP |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255U (2.0 – 5.2 GHz) 12 cores |
| Пам’ять | 24 GB LPDDR5X |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Дисплей | 16″ IPS (1920×1200) 60Hz |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Бездротові з’єднання | Wi-Fi 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| Порти | 2 x USB 3.13.2 Gen 1 (Type-C) / 2 x USB 3.13.2 Gen 1 (Type-A) / 1 x HDMI / 1 x 3.5 mm Headphone-Microphone Jack |
| Кардрідер | Немає |
| Web-камера | HD 720p |
| Операційна система | Windows 11 |
| Бренд |
HP |
|---|---|
| Серія ноутбука |
Omnibook |
| Клас ноутбука |
Для навчання та офісу |
| Країна виробник |
Китай |
| Гарантія |
12 місяців |
| Модель процесора |
Intel Core Ultra 7 255 |
|---|---|
| Виробник процесора |
Intel |
| Серія процесора |
Intel Core Ultra 7 |
| Кількість ядер процесора |
12-ядерний |
| Сенсорний екран |
Ні |
|---|---|
| Тип матриці |
IPS |
| Роздільна здатність |
1920×1200 (WUXGA) |
| Частота оновлення екрану |
60Hz |
| Яскравість екрана |
До 300 ніт |
| Об'єм оперативної пам'ять |
24 GB |
|---|---|
| Тип пам'яті ОЗП |
LPDDR5X |
| Об'єм накопичувача |
1 TB |
| Модель відеокарти |
Intel Iris Xe Graphics |
|---|---|
| Тип відеокарти |
Інтегрована |
| Об'єм відеопам'яті |
Використовує ОЗП |
| Інтерфейси підключення |
1 x HDMI ,2 x USB 3.2 Gen 1 Type A ,2 х Type-C |
|---|
| Операційна система |
Windows 11 |
|---|---|
| Кількість USB-C портів |
2 порти |
| Підтримка Thunderbolt |
Ні |
| Кількість HDMI портів |
1 порт |
| Підтримка Ethernet (RJ-45) |
Так |
| Роздільна здатність камери |
до 2 Мп (Full HD / 1080p) |
| Підсвітка клавіатури |
Так |
| Колір |
Синій |
| Матеріал корпусу |
Пластик |
| Автономність (час роботи) |
3–5 год |
|---|---|
| Ємність акумулятора (Вт·г) |
56-59 Вт·год |
| Потужність зарядки |
45–67 Вт (Надшвидка) |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Запитань ще немає.
Щоб запитати, Увійдіть
Ще немає аккаунту?
Створити аккаунт
Відгуки
Очистити фільтриВідгуків немає, поки що.