15.6” (1920×1080) IPS 60Hz/ AMD Ryzen 3 7320U (2.8 – 4.3 GHz) 4 cores/ 16GB LPDDR5/ SSD 512GB/ AMD Radeon 610M/ Windows 11/ Cloud Grey
-
Доставка
Безкоштовна
15.6” (1920×1080) IPS 60Hz/ AMD Ryzen 3 7320U (2.8 – 4.3 GHz) 4 cores/ 16GB LPDDR5/ SSD 512GB/ AMD Radeon 610M/ Windows 11/ Cloud Grey
| Термін замовлення |
1-3 дні |
|---|
Кур'єр Нової Пошти доставить за вказаною адресою
1-3 Дні
Від 100 грн.
| Бренд | Lenovo |
| Процесор | AMD Ryzen 3 7320U (2.8 – 4.3 GHz) 4 Cores |
| Пам’ять | 16 GB LPDDR5 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Дисплей | 15.6″ IPS (1920×1080) 60Hz |
| Відеокарта | AMD Radeon 610M |
| Бездротові з’єднання | Wi-Fi 802.11 ax, Bluetooth 5.2 |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1x USB 2.0 / HDMI 2.1/ 1 x 3.5 mm Headphone-Microphone Jack |
| Кардрідер | немає |
| Web-камера | HD 720p |
| Операційна система | Windows 11 |
| Бренд |
Lenovo |
|---|---|
| Серія ноутбука |
IdeaPad 1 |
| Клас ноутбука |
Для навчання та офісу |
| Країна виробник |
США |
| Гарантія |
12 місяців |
| Модель процесора |
AMD Ryzen 3 7320U |
|---|---|
| Виробник процесора |
AMD |
| Серія процесора |
AMD Ryzen 3 |
| Кількість ядер процесора |
4-ядерний |
| Сенсорний екран |
Ні |
|---|---|
| Тип матриці |
IPS |
| Роздільна здатність |
1920×1080 (Full HD) |
| Частота оновлення екрану |
60Hz |
| Яскравість екрана |
До 300 ніт |
| Об'єм оперативної пам'ять |
16 GB |
|---|---|
| Тип пам'яті ОЗП |
LPDDR5 |
| Об'єм накопичувача |
512 GB |
| Модель відеокарти |
AMD Radeon Graphics |
|---|---|
| Тип відеокарти |
Інтегрована |
| Об'єм відеопам'яті |
Використовує ОЗП |
| Інтерфейси підключення |
HDMI 2.1 ,USB 3.2 Gen 1 ,USB Type-C |
|---|
| Операційна система |
Windows 11 |
|---|---|
| Кількість USB-C портів |
1 порт |
| Підтримка Thunderbolt |
Ні |
| Кількість HDMI портів |
1 порт |
| Підтримка Ethernet (RJ-45) |
Так |
| Роздільна здатність камери |
до 2 Мп (Full HD / 1080p) |
| Підсвітка клавіатури |
Ні |
| Колір |
Сірий |
| Матеріал корпусу |
Пластик |
| Автономність (час роботи) |
3–5 год |
|---|---|
| Ємність акумулятора (Вт·г) |
45–55 Вт·год |
| Потужність зарядки |
45–67 Вт (Надшвидка) |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Запитань ще немає.
Щоб запитати, Увійдіть
Ще немає аккаунту?
Створити аккаунт
Відгуки
Очистити фільтриВідгуків немає, поки що.