17″ (2560×1600) IPS 240Hz /Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 – 5.4 GHz) 24 cores / 32GB DDR5 / 1TB SSD / NVIDIA GeForce RTX 5090, GDDR7, 24GB / Cosmos Gray / Windows 11
-
Доставка
17″ (2560×1600) IPS 240Hz /Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 – 5.4 GHz) 24 cores / 32GB DDR5 / 1TB SSD / NVIDIA GeForce RTX 5090, GDDR7, 24GB / Cosmos Gray / Windows 11
209990,00 ₴
| Термін замовлення |
1-3 дні |
|---|
Кур'єр Нової Пошти доставить за вказаною адресою
1-3 Дні
Від 100 грн.
| Бренд | MSI |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 – 5.4 GHz) 24 cores |
| Пам’ять | 32GB DDR5 |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Дисплей | 17″ (2560×1600) IPS 240Hz |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5090, GDDR7, 24GB |
| Бездротові з’єднання | Wi-Fi 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Порти | 2 x USB 3.1\3.2 Gen 2 (Type-A)
2 x USB 4.0 1 x HDMI 2.1 1 x 3.5 mm Headphone-Microphone Jack |
| Кардрідер | є |
| Web-камера | FHD 1080P |
| Операційна система | Windows 11 |
| Бренд |
MSI |
|---|---|
| Серія ноутбука |
Vector 17 |
| Клас ноутбука |
Ігровий (Gaming) |
| Країна виробник |
Китай |
| Гарантія |
12 місяців |
| Модель процесора |
Intel Core Ultra 9 275HX |
|---|---|
| Виробник процесора |
Intel |
| Серія процесора |
Intel Core Ultra 9 |
| Кількість ядер процесора |
24-ядерний |
| Сенсорний екран |
Ні |
|---|---|
| Тип матриці |
IPS |
| Роздільна здатність |
2560×1600 (WQXGA) |
| Частота оновлення екрану |
240Hz |
| Яскравість екрана |
До 300 ніт |
| Об'єм оперативної пам'ять |
32 GB |
|---|---|
| Тип пам'яті ОЗП |
DDR5 |
| Об'єм накопичувача |
1 TB |
| Модель відеокарти |
NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| Тип відеокарти |
Дискретна |
| Об'єм відеопам'яті |
24GB |
| Інтерфейси підключення |
2 x USB 3.2 Gen 1 Type A ,2 х Type-C ,HDMI 2.1 ,LAN (RJ45) |
|---|
| Операційна система |
Windows 11 |
|---|---|
| Кількість USB-C портів |
2 порти |
| Підтримка Thunderbolt |
Так |
| Кількість HDMI портів |
1 порт |
| Підтримка Ethernet (RJ-45) |
Так |
| Роздільна здатність камери |
до 2 Мп (Full HD / 1080p) |
| Підсвітка клавіатури |
Так |
| Колір |
Сірий |
| Матеріал корпусу |
Пластик |
| Автономність (час роботи) |
3–5 год |
|---|---|
| Ємність акумулятора (Вт·г) |
80–95 Вт·год |
| Потужність зарядки |
140–240 Вт |
| Вага | 2,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 26,5 × 35,7 × 1,9 см |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Запитань ще немає.
Щоб запитати, Увійдіть
Ще немає аккаунту?
Створити аккаунт
Відгуки
Очистити фільтриВідгуків немає, поки що.