15.6″ (1920×1080) IPS 144Hz/ Intel Core i7-13620H (2.4-4.9 GHz) 10 Cores/ 16GB DDR5/ SSD 1TB/ NVIDIA GeForce RTX5060 8GB GDDR7/ Windows 11/ Black
-
Доставка
Безкоштовна
15.6″ (1920×1080) IPS 144Hz/ Intel Core i7-13620H (2.4-4.9 GHz) 10 Cores/ 16GB DDR5/ SSD 1TB/ NVIDIA GeForce RTX5060 8GB GDDR7/ Windows 11/ Black
| Термін замовлення |
1-3 дні |
|---|
Кур'єр Нової Пошти доставить за вказаною адресою
1-3 Дні
Від 100 грн.
| Бренд | HP |
| Процесор | Intel Core i7-13620H (1.8 – 4.9 ГГц) 10 cores |
| Пам’ять | 16GB DDR5 |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Дисплей | 15.6″ (1920×1080) IPS 144Hz |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX5060, GDDR7, 8GB |
| Бездротові з’єднання | Wi-Fi 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x HDMI 2.1 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Кардрідер | немає |
| Web-камера | HD 720p |
| Операційна система | Windows 11 |
| Бренд |
HP |
|---|---|
| Серія ноутбука |
Victus |
| Клас ноутбука |
Ігровий (Gaming) |
| Країна виробник |
США |
| Гарантія |
12 місяців |
| Модель процесора |
Intel Core i7-13620H |
|---|---|
| Виробник процесора |
Intel |
| Серія процесора |
Intel Core i7 |
| Кількість ядер процесора |
10-ядерний |
| Сенсорний екран |
Ні |
|---|---|
| Тип матриці |
IPS |
| Роздільна здатність |
1920×1080 (Full HD) |
| Частота оновлення екрану |
144Hz |
| Яскравість екрана |
До 300 ніт |
| Об'єм оперативної пам'ять |
16 GB |
|---|---|
| Тип пам'яті ОЗП |
DDR5 |
| Об'єм накопичувача |
1 TB |
| Модель відеокарти |
NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|---|
| Тип відеокарти |
Дискретна |
| Об'єм відеопам'яті |
8GB |
| Інтерфейси підключення |
3 x USB 3.2 Gen1 ,HDMI 2.1 ,USB Type-C |
|---|
| Операційна система |
Windows 11 |
|---|---|
| Кількість USB-C портів |
1 порт |
| Підтримка Thunderbolt |
Ні |
| Кількість HDMI портів |
1 порт |
| Підтримка Ethernet (RJ-45) |
Так |
| Роздільна здатність камери |
до 2 Мп (Full HD / 1080p) |
| Підсвітка клавіатури |
Так |
| Колір |
Чорний |
| Матеріал корпусу |
Пластик |
| Автономність (час роботи) |
3–5 год |
|---|---|
| Ємність акумулятора (Вт·г) |
60–75 Вт·год |
| Потужність зарядки |
80–120 Вт (Ультрашвидка) |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Запитань ще немає.
Щоб запитати, Увійдіть
Ще немає аккаунту?
Створити аккаунт
Відгуки
Очистити фільтриВідгуків немає, поки що.