16″ IPS (2560×1600) 120Hz Touchscreen/ Intel Core Ultra 9 285HX (2.8 – 5.5 GHz) 24 cores/ 128GB DDR5/ SSD 2TB/ NVIDIA RTX PRO 4000, GDDR7, 16GB/ 99W Battery/ Windows 11/ Meteor Silver
-
Доставка
Безкоштовна
16″ IPS (2560×1600) 120Hz Touchscreen/ Intel Core Ultra 9 285HX (2.8 – 5.5 GHz) 24 cores/ 128GB DDR5/ SSD 2TB/ NVIDIA RTX PRO 4000, GDDR7, 16GB/ 99W Battery/ Windows 11/ Meteor Silver
260690,00 ₴
| Термін замовлення |
1-3 дні |
|---|
Кур'єр Нової Пошти доставить за вказаною адресою
1-3 Дні
Від 100 грн.
| Бренд | HP |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285HX (2.8 – 5.5 GHz) 24 cores |
| Пам’ять | 128GB DDR5 |
| Жорсткий диск | 2TB SSD |
| Дисплей | 16″ IPS (2560×1600) 120Hz Touchscreen |
| Відеокарта | NVIDIA RTX PRO 4000, GDDR7, 16GB |
| Бездротові з’єднання | Wi-Fi 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Порти | 3 x USB 4.0 / 1 x USB 3.13.2 Gen 1 (Type-A) / 1 x HDMI / 1 x 3.5 mm Headphone-Microphone Jack |
| Кардрідер | Немає |
| Web-камера | FHD 1080p |
| Операційна система | Windows 11 |
| Бренд |
HP |
|---|---|
| Серія ноутбука |
Zbook |
| Клас ноутбука |
Ігровий (Gaming) |
| Країна виробник |
Китай |
| Гарантія |
12 місяців |
| Модель процесора |
Intel Core Ultra 9 285HX |
|---|---|
| Виробник процесора |
Intel |
| Серія процесора |
Intel Core Ultra 9 |
| Кількість ядер процесора |
24-ядерний |
| Сенсорний екран |
Ні |
|---|---|
| Тип матриці |
IPS |
| Роздільна здатність |
2560×1600 (WQXGA) |
| Частота оновлення екрану |
120Hz |
| Яскравість екрана |
300–500 ніт |
| Об'єм оперативної пам'ять |
128 GB |
|---|---|
| Тип пам'яті ОЗП |
DDR5 |
| Об'єм накопичувача |
2 TB |
| Модель відеокарти |
NVIDIA RTX PRO 4000 |
|---|---|
| Тип відеокарти |
Дискретна |
| Об'єм відеопам'яті |
16GB |
| Інтерфейси підключення |
1 x HDMI ,Type C ,USB 3.2 Gen 1 |
|---|
| Операційна система |
Windows 11 |
|---|---|
| Кількість USB-C портів |
3 порти |
| Підтримка Thunderbolt |
Так |
| Кількість HDMI портів |
1 порт |
| Підтримка Ethernet (RJ-45) |
Так |
| Роздільна здатність камери |
4 Мп – 8 Мп (2K / 4K Video) |
| Підсвітка клавіатури |
Так |
| Колір |
Сірий |
| Матеріал корпусу |
Пластик |
| Автономність (час роботи) |
3–5 год |
|---|---|
| Ємність акумулятора (Вт·г) |
99–100 Вт·год |
| Потужність зарядки |
80–120 Вт (Ультрашвидка) |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Запитань ще немає.
Щоб запитати, Увійдіть
Ще немає аккаунту?
Створити аккаунт
Відгуки
Очистити фільтриВідгуків немає, поки що.